Pražský Rallysprint 2019

7. prosinec 2019
Strahov, 169 00 Praha 6

Canon EOS 70D + EF 70-200mm F/4 L USM

Pražský Rallysprint a jeho jubilejní 25. ročník na Pražském Strahově. Perfektní počasí, na prosinec teplo a občas se ukázalo i slunce. Organizace místy opět absurdní, spíše laxní, což je fajn pro normální lidi, pro dementy, co vlezou s mobilem až do trati, už méně. Bylo mi tentokrát docela líto pořadatele, který tam byl na velký úsek sám, nikde žádné pásky a z druhé straně trati otevřené dětské hřiště. Závod měl perfektní úroveň, spousta vozů kategorie R5. Škoda Fabia, Ford Fiesta, WV Polo a Hyundai i20. Pro mě premiéra vozu Škoda Fabia R5 Evo. K vidění byly i stálice jako Ford Fiesta WRC, Focus WRC a Škoda Fabia WRC, doplněné o Mitsubishi Lancer Evo a Porsche 997 GT3. Pražský Rallysprint vyhrál Jan Černý s vozem škoda Fabia R5.