Muzeum Sportovních Vozů


Lány 6. říjen 2018

Moje čtvrtá návštěva tohoto skvělého muzea. Dallara Indycar je tam pořád, ještě jsem nevydělal 200.000 EUR abych si jí koupil domů. Perfektním novým přírůstkem exponátů je Lotus Praga T128 kategorie LMP2 který se zúčastnil Mistrovství světa vytrvalostních závodů a 24 Hodin LeMans v roce 2013.

 

Lány 4. březen 2015

Moje třetí návštěva muzea. Pořád skvělé expozice vůz Indycar Dallara a F1 Lotus příjemné prostředí nabité rychlými auty. V muzeu byly navíc vystavené nádherné obrazy pana Jiřího Rameše.

 

Lány 7. prosinec 2013

Moje druhá návštěva muzea. Dva monoposty Formule 1 Jordan a Prost nahradil vůz Lotus Renault GP R31 Kimiho Raikkonena a Romaina Grosjeana, který testoval také Jan Charouz. Stálicí muzea je Dallara Indycar, na kterou se nedá vynadívat.

 

Lány 28. září 2009

Moje první návštěva tohoto skvělého muzea. Příjemné rodinné prostředí a dvě patra plná sportovních a závodních vozů. Klenoty jako vozy Formule 1 Jordan, Prost a Indycar Dallara se kterými jezdil Tomáš Enge. Spousta závodních exponátů od kombinéz, helem přes trofeje a zajímavé informace o vozech a závodění Antonína Charouze.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

devatenáct − šest =